Nowości i wydarzenia
Najnowsze informacje o produktach, systemach, szkoleniach i wydarzeniach
SpeakUp! 2021
Chcemy zmieniać się dla Ciebie. Dlatego w marcu i kwietniu przeprowadzimy ankiety z 7000 naszych klientów w 10 krajach. Dzięki temu chcemy poznać Twoją opinię i dowiedzieć się, jak jeszcze lepiej wspierać Cię w codziennej pracy.
Speak Up! 2021 będzie ankietą losową. Jeśli otrzymasz telefon z firmy Ipsos, która w naszym imieniu przeprowadzi badanie,
prosimy podziel się swoją opinią …
Speak Up!
Czy wiesz, że...
...produkty i rozwiązania podłogowych systemów prowadzenia instalacji elektrycznych marki Electraplan Solutions - występują dzisiaj na rynku pod marką Hager.
Zachęcamy do zapoznania się z ważną informacją, odnośnie oferowanych przez nas rozwiązań.
PROMOCJA
Wiemy, że klienci chcieliby zobaczyć i wybrać ramki przed montażem. Dlatego przygotowaliśmy dla Was walizki pełne osprzętu serii lumina. Wystarczy wziąć udział w promocji i odebrać wzornik.
Hager vs. koronawirus
Dla nas, jako Grupy Hager pojęcie bezpieczeństwa ma ogromne znaczenie. Szanujemy zdrowie nie tylko naszych współpracowników, ale i Wasze, Drodzy Klienci. Pragniemy przedstawić Wam podjęte przez nas środki zaradcze w związku z panującą pandemią. Dokładamy wszelkich starań, aby stanowiły one jednocześnie możliwe najlepsze rozwiązania. O tym, co już robimy, a co jeszcze planujemy - piszemy tutaj.